За участь у протестах підприємців сьогодні заарештовано трьох чоловік

За участь у протестах підприємців сьогодні заарештовано трьох чоловік

15 Липня, 2018 0 By ZackNop

Олександра Мандича сьогодні було відпущено після трьох діб утримання в ізоляторі тимчасового утримання.

У минулу суботу його силоміць затримали у дворі будинку брата і, не проявивши жодних документів, повезли в слідче управління ГУ МВС в Києві.

28 грудня ввечері Мандича та ще трьох активістів “податкового майдану” повезли до Шевченківського райсуду Києва.

На засіданні головував суддя Пономаренко Н.В. За рішенням суду Мандич був звільнений з під варти, а трьом іншим активістам – Гаркавенку І.О., Заплаткіну О.В. та Грузинову В.М. – було обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Міліція затримала трьох чоловік: Гаркавенка, Грузинова, Мандича. За попередньою інформацією їх затримано в рамках кримінальної справи через “пошкодження” плитки Майдану Незалежності при встановленні наметів (стаття 194, знищення чи пошкодження майна в особливо великих розмірах).

За нашою інформацією, вони можуть перебувати в Подільському ізоляторі тимчасового утримання, або в Головному управлінні МВС України у м. Києві на вул. Володимирській, 15

Телефони для журналістів:
044 271-99-90 – управління МВС по зв”язкам з громадськістю у м. Києві
044 278-36-83 – Володимирська, 15

Також міліція приїхала до лікарні, де після складної операції перебуває комендант наметового містечка Сергій Мельниченко.

Сергій знаходиться у важкому післяопераційному стані і не може ходити, лікарі заборонили міліціонерам з ним спілкуватися. Міліція зробила виїмку історії хвороби і чергує біля його палати. Очевидно, що він повинен був стати четвертим затриманим.

Також очевидно, що міліція на замовлення аторів Податкового кодексу намагається помститися людям, які мали сміливість вийти на протести. Відповідь може бути лише одна – солідарність, взаємодопомога і нові протести, якщо утиски і репресії не буде зупинено, а всіх затриманих не буде відпущено.

Нагадаємо, що з початку грудня в СІЗО перебуває Сергій Костаков, також учасник акцій протесту.