СТАЛИ ВІДОМІ ІМЕНА ЗРАДНИКІВ

СТАЛИ ВІДОМІ ІМЕНА ЗРАДНИКІВ

13 Вересня, 2018 0 By ZackNop

На телеканалі ICTV було показано сюжет з підписання Меморандуму між урядом та невідомими до цього підприємцями, прізвища яких у офіційних повідомленнях з боку влади ретельно приховувались. Завдяки телесюжету стало відомо, що від імені підприємців Меморандум підписали лише чотири особи від трьох організацій – президент і віце-президент асоціації “Укрринок” Олександр Назаренко та Володимир Левін, голова Одеської обласної асоціації роботодавців півдня України Юрій Борщенко та нікому невідомий до вчорашнього дня представник невідомої громадської організацї, яка не брала участь в протестах (протестувальники бачили цього чоловіка лише один раз – вчора він вперше за весь час протестів з’явився на розширеному засіданні штабу Національної координаційної ради, де не виступав, а лише слухав).

В тому ж телесюжеті Оксана Продан, яку самозваний “генеральний координатор” акції протесту Олександр Данилюк звинувачує у співпраці з Партією регіонів та підготовці провокацій на завтра, засудила підписання цього Меморандуму, заявивши, що ніхто цю четвірку (чи трійку, якщо рахувати по організаціях) не уповноважував підписувати з урядом ніяких документів.

Ця четвірка (трійка), яка, на відміну від офіційно визначених Нацкоордрадою переговорників, нікого не попередила про свій похід до Кабміну, не лише формально не уповноважена, але й фактично не представляє протестувальників на численних майданах України. Юрій Борщенко та його організація, як і ще один підписант від нікому не відомої громадської організації, взагалі не брали участі в акції протесту, а О. Назаренко та В. Левін протягом всієї акції категорично не сприймалися представниками ринків, оскільки, окрім працівників свого офісу, не вивели на акцію жодної людини, не проводили на ринках мобілізаційну роботу, натомість постійно намагалися переконати протестувальників у потребі домовлятися з владою про внесення змін до Податкового кодексу.

P.S. У попередній редакції цієї новини серед зрадників був помилково згаданий голова профспілки таксистів України Василь Попик. Це сталося через те, що на сайті Ради підприємців при Кабміні один з підписантів – О. Назаренко – був названий як голова професійної спілки таксистів України. Наш новинар, продивляючись сюжет, не міг ідентифікувати четвертого підписанта, але знав, що профспілку таксистів очолює В. Попик, якого новинар в обличчя не знав. Водночас він знав в обличчя О. Назаренка і знав, що той очолює не профспілку таксистів, а асоціацію “Укрринок”. Тому й вирішив, що четвертим підписантом є В. Попик.
Приносимо свої вибачення В. Попику та просимо всіх, хто передрукував нашу новину, внести в неї виправлення й опублікувати наше спростування щодо присутності В. Попика серед підписантів ганебного Меморандуму.