ЗВЕРНЕННЯ до учасникiв Самміту Україна-ЄС

ЗВЕРНЕННЯ
до всіх волелюбних народів, до Урядів та парламентів вільних країн світу,
до учасникiв Самміту Україна-ЄС

Після президентських виборів в Україні ситуація у нашій державі дедалі погіршується, особливо для нас, підприємців малого та середнього бізнесу. Ми не політики, ми – чоловіки і жінки, люди, які готові платити державі  податки, але в тому розмірі, який можливий і за прозорою процедурою. Ми любимо свою країну і саме тому не можемо залишатись осторонь, коли руйнується наше життя.

18 листопада цього року український Парламент ухвалив новий Податковий кодекс, який був розроблений і представлений Урядом. Цей кодекс був прийнятий без належного обговорення та без врахування інтересів підприємців, у спосіб, коли менше ста депутатів проголосували за 269 своїх колег, що повністю дискредитує український парламентаризм та прийнятий законопроект. Цей Податковий кодекс остаточно знищить  середній клас в Україні. Він робить безправними мільйони громадян України, позбавляючи їх мінімальних засобів до існування та виживання. Зокрема, він запроваджує право податкових органів накладати арешт на активи платників податків без рішення суду, порушуючи загальновизнане право людини на власність. Податковий кодекс наділяє податкові органи безпрецедентними повноваженнями, які допоможуть відібрати підприємців останні копійки.

В економічній сфері громадян України підштовхують до краю прірви. До підприємців знову приходять із перевірками без попередження, під час яких діяльність підприємства повністю припиняється та вимагаються хабарі. Правоохоронні та фіскальні органи проводять рейди проти багатьох підприємств із порушенням усіх процесуальних норм. Для отримання відшкодування податку на додану вартість підприємець повинен віддавати хабарі.

Минулі місяці по всім великим та малим містам України прокотилась низка масових протестів. Участь у цих акціях взяли підприємці та роботодавці, які намагаються творити майбутнє своєю працею та винахідливістю. Ми є членами різноманітних бізнес-асоціацій і об’єднань підприємців. Ми не займаємось політикою. Протести, які відбулись по всій країні, не були організовані чи інспіровані жодною політичною партією. Це була спочатку спонтанна, а потім організована реакція на намір влади вбити наше право на працю. Будучи доведеними до відчаю, ми сформували Національну координаційну раду для припинення повноважень Верховної Ради України, яка проголосувала за антипідприємницький та антинародний Податковий кодекс. Ми передали Президенту наші вимоги. Ми не відступимо.

Цим зверненням ми не лише хочемо донести до вас наше почуття відчаю, ми просимо вашої підтримки і допомоги донести до Президента України Віктора Януковича інформацію про необхідність ветування цього Податкового кодексу.

Ми вважаємо, що наступ на свободу в одній точці планети є викликом свободі в усьому світі.