Зустрінемося 25 листопада 2010 року, у Києві, на Майдані Незалежності

Дорогі співвітчизники!

Ми, підприємці малого і середнього бізнесу, звертаємося до всіх громадян – підтримайте нас!

Нова влада виявилася ворожою до свого народу. Усі їхні передвиборні обіцянки виявилися пустими. Вони з  перших  кроків своєї діяльності працюють на знищення та поработіння нашого народу. Вони посміхаються нам з телеекранів, і кажуть що піклуються про громадян, але вони безсоромно брешуть!

Ми – це ті ж вчителі, лікарі, інженери та робітники заводів і фабрик, які у 90-ті роки, коли країна була у глибокому дефолті, а керівники розкрадали радянське майно, із «кравчучками» вийшли на ринки, рятуючись від злиднів.

Ми – це ті, кого грабували, калічили та вбивали рекетири та бандити. Ми – це ті, хто брали кредити на кабальних умовах у вітчизняних банках. Ми ніколи не покладалися на владу і не просили допомоги. Ми просили не заважати.

В той час, коли в країні панує бідність, малі пенсії і зарплата, можновладці нав’язують країні думку, що в цьому нібито винні саме підприємці, що насправді не відповідає дійсності. Адже малий та середній бізнес – це один мільйон самозайнятих підприємців, чесних платників податків і роботодавців, і три мільйони пов”язаних робочих місць.  Ми – це останній прошарок незалежних людей в Україні і саме наша незалежність лякає владу.

Прийняття податкового кодексу – це рейдерське захоплення партією влади єдиного сектору економіки, який їм ще не належить.

Тому ми звертаємось до вас не лише як підприємці.  Ми такі ж громадяни як ви, до яких прийшла черга у «чорному» списку цієї злочинної влади. Їй дуже  вигідно ділити нас на україномовних та російськомовних, східних та західних, синіх та червоних, підприємців та пенсіонерів. Вони хочуть розділити нас, щоб кожного поставити на коліна та «приватизувати».

І тому вони спочатку  поставили на коліна свободу слова, а ми не стали на її захист – і тепер вони вільно маніпулюють нашою думкою. Потім вони взяли під свій контроль судову систему, щоб позбавити нас права на захист. І ми знову промовчали. Далі вони переписали «під своє замовлення» Конституцію України і наділили себе правом робити це коли завгодно і як завгодно.  І ми знову змирились з цим. А тепер їх злочинні руки піднялися не просто на малий і середній бізнес, а на той прошарок населення, який ще їм непідконтрольний. І сьогодні вони за крок до цього.

Якщо ми промовчимо знову, то вони отримають остаточну перемогу і знищать нашу свободу, знищать кількамільйонну  армію людей, які здатні захистити не тільки себе, але й все громадянське суспільство. А тоді вже ніхто і ніщо не завадить їм бездумно та похапцем вирішити долю всіх інших: підняти пенсійний вік, зробити 12-годинний робочий день, позбавити нас усіх права голосувати, говорити, думати. Зрозумійте, що Податковий кодекс – це лише ланка у ланцюгу їх спланованих дій по підвищенню цін, збільшенню вартості комунальних послуг, продуктів харчування та товарів, а з 1 січня – узаконеною можливістю відбирати у вас домівки. Вони готові здати не лише економічні інтереси України, але й знищити наше громадянське суспільство, знищити нас з вами.

Прийшов час сказати: «Ні свавіллю, беззаконню, бандитизму!

Так – європейським цінностям!»

Ми звертаємося до всіх людей України, яким не байдуже майбутнє своєї країни, своїх дітей!

Сьогодні не можна мовчати!

Треба діяти! Завтра буде пізно!

Єднаймося! Усі разом до Києва!

Доведемо своїми діями, що ми гідні кращої влади, кращого майбутнього!

Збираємося 25 листопада 2010 року,

Київ, Майдан Незалежності

Національна координаційна рада підприємців України