Влада визнала, що від питання ветування Податкового кодексу нікуди не дітися

Влада визнала, що від питання ветування Податкового кодексу нікуди не дітися

17 Липня, 2018 0 By ZackNop

Представники протестуючих громадян на зустрічі з Міністром фінансів Федором Ярошенком заявили, що на сьогоднішньому засіданні Координаційної ради було прийняте рішення не обговорювати питання змін до Податкового кодексу, а наполягати на вимозі накладення на нього вето Президентом України.

Міністерство фінансів запропонувало все ж таки попрацювати над кодексом, висловивши готовність вилучити з нього розділи про спрощену систему та адміністрування, аби залишити все, як було раніше, однак представники підприємців відмовилися прийняти навіть такі безпрецедентні поступки з боку влади й у свою чергу висловили готовність надати конструктивні пропозиції при розробці нового варіанту Податкового кодексу, який би мав іншу, нерепресивну спрямованість й служив би насамперед інтересам підприємців, а не контролюючих органів.

Вимоги протестуючих щодо відставки уряду та виборів Верховної Ради в березні 2011 року також залишаються на порядку денному, але з Міністром фінансів не обговорювались, оскільки лежать поза сферою його компетенції.

Від імені підприємців у зустрічі брало участь шість осіб (Панаетов А., Єременко Ю., Волинець М., Рой В., Шаповаленко Є., Жовніренко П.). Ще один з вісімки визначених коордрадою переговорників – М. Свистович – перебував у Київській області у зв”язку з підготовкою завтрашнього мітингу й не встиг вчасно прибути на переговори, але телефоном підтвердив свою повну згоду з позицією інших членів переговорної групи.