Верховна Рада уже ухвалила поправки від Януковича. Але нам потрібно ВЕТО!

Верховна Рада уже ухвалила поправки від Януковича. Але нам потрібно ВЕТО!

26 Липня, 2018 0 By ZackNop

Оновлено – провокатори від влади запустили, синхронно з голосуванням у ВР , салют на Майдані – ніхто б інший на це дозвіл не отримав.

Сьогодні 268 депутатів ВР  встановили рекорд скорочитання та швидкісного натискання на кнопки – за декілька хвилин 25 сторінок пропозицій від Януковича були проголосовані і прийняті

Це – серйозна заявка на рекорд Гіннеса, яка дозволяє  поставити питання наступним чином:  навіщо тримати в Раді таку кількість маріонеток, які все одно голосують так, як їм скаже 2-3 людини з Банкової? Це ж скільки коштів можна зекономити для Пенсійного фонду та бюджету?

При цьому,  “голосування” було здійснено з порушенням регламенту. Не була розроблена та роздана депутатам порівняльна таблиця.  Питання  розглядалося раніше, ніж за три дні після того, як були роздані матеріали, тощо

Серед іншого: не варто вестися на заяви, що поправки від Януковича збережуть спрощену систему оподаткування. Насправді, в новопроголосованому Кодексі одним ударом  вбили значний сегмент “спрощенців”, тому що там залишилося положення, що платники податку на прибуток  не можуть відносити до валових витрат закупівлю товарів та послуг від спд.  Іншими словами,  підприємства не зможуть співпрацювати з суб”єктами підприємницької діяльності, що перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Отже, підприємців знову хочуть ошукати – замість повного вето і розробки нового Податкового кодексу, сьогодні у ВР проголосовано лише за ряд поправок, що не відповідає вимогам протестуючих. Національна координаційна рада підприємців незабаром прийме своє рішення щодо подальших дій. Святкувати зарано.