Результати зустрічі в Кабміні

Результати зустрічі в Кабміні

17 Серпня, 2018 0 By ZackNop
Spread the love

Як ми повідомляли, сьогодні група представників від учасників акції протесту ходила на зустріч в Кабмін.

За уточненими даними на зустрічі з боку протестуючих громадян були:
Єременко Ю., Попик В., Свистович М., Хоменко М.М, Кущенко Л., Трошина С., Шаповаленко Є., Рой В., Волинець М., Продан О. , Доротич С. І., Панаетов А. В.

На зустрічі не було Азарова, який під час візиту в наметове містечко дав зрозуміти, що Кабмін готовий піти на дуже широкі зміни Кодексу. Уряд представляв міністр фінансів Ярошенко.

На зустрічі делегація від протестуючих обгрунтовано відповіла на питання представників Кабміну, чим поганий Кодекс, та висловила свої аргументи з приводу того, чому Кодекс має бути ветовано.

Представники Кабміна намагалися оформити це як пропозиції до змін, однак делегація на це не погодилася, і ще раз підтвердила, що ветування Кодексу – єдиний прийнятний для нас результат, і що Податковий Кодекс переробити неможливо

В протоколі це зазначено, як “Сторони підтвердили принциповість вимог до Податкового кодексу зі сторони підприємницьких кіл.”

Представники протестуючих громадян розуміють, що друга сторона може через механізм зустрічей просто затягувати час. Тому, на зустрічі, яка пройде завтра в 14-00 буде складена “дорожня карта”, і на основі цього Коодинаційна рада прийме рішення, про те, скільки часу надати владі для ветування (скасування) кодексу – щоб у противному випадку продовжити нарощувати акції протесту.