Протестуючі підприємці починають структуруватися

Після закінчення масових протестів підприємців у Києві (з огляду на плани влади можна сказати, “під час перерви в протестах”) відбулася низка зустрічей організаторів, які реально виводили людей на майдани столиці та міст України. Ці зустрічі проходили у різних форматах з метою узгодження позицій та подальших планів. У зустрічах, які проходили в різних форматах, брали участь представники ініціативних груп більшості київських ринків, Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України, Громадянський рух “Відсіч”, Комітет захисту підприємців у західному регіоні, низка об’єднань підприємців Житомирської, Київської та Чернівецької областей.
9 грудня у Києві проходитиме Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, куди також запрошена низка організацій, які брали участь в протестах й реально виводили на вулиці чимало людей.
Таким чином розрізнені підприємницькі організації й ініціативи, які разом вийшли та з’їхались на масштабний протест у Києві, поступово структуризуються й налагоджують більш сталі зв’язки, які мають забезпечити у подальшому більш сталу координацію та більш узгоджені й сплановані дії.