Автомобільний марш протесту стартував

21 Березня, 2011 Off By ZackNop

У Львові й Луганську відбулися мітинги, організовані місцевими підприємницькими організаціями та учасниками підприємницького Майдану, після чого автоколони рушили в автопробіг, який має закінчитись 25 березня у Києві мітингом на Європейській площі.

З міста Лева в дорогу рушили близько сотні автомобілів (50 вантажних фур і 50 легкових автомобілів), частина з яких проїде до межі Львова, частина – до кордону Львівської області, а частина – до самого Києва. До львівських протестуючих приєдналися також підприємці з Бродів, Борислава, Трускавця. Колона рухається в напрямку Луцька із заїздом у Кам’янку-Бузьку.

В Луганську, не зважаючи на залякування риночників, в мітингу протесту проти Податкового, Трудового, Житлового кодексів, Пенсійної й освітніх “реформ”, взяло участь біля 200 людей (ринки неп вийшли масово, але делегували своїх представників). Колона з 7 легковиків рушила далі на Алчевськ, але була затримана працівниками ДАЇ під тим приводом, що нібито годину тому було збито перехожого, а на одному з автомобілів-учасників пробігу є вм’ятина. Після рішучого втручання юриста Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу Римми Білоцерківської та надання працівникам міліції фотографій затриманого автомобіля на мітингу (а саме в цей час нібито далеко від мітингу було збито перехожого) міліції довелось відпустити машину, й колона рушила на Алчевськ.