Зустрінемося 25 листопада 2010 року, у Києві, на Майдані Незалежності

Дорогі співвітчизники!

Ми, підприємці малого і середнього бізнесу, звертаємося до всіх громадян – підтримайте нас!

Нова влада виявилася ворожою до свого народу. Усі їхні передвиборні обіцянки виявилися пустими. Вони з  перших  кроків своєї діяльності працюють на знищення та поработіння нашого народу. Вони посміхаються нам з телеекранів, і кажуть що піклуються про громадян, але вони безсоромно брешуть!

Ми – це ті ж вчителі, лікарі, інженери та робітники заводів і фабрик, які у 90-ті роки, коли країна була у глибокому дефолті, а керівники розкрадали радянське майно, із «кравчучками» вийшли на ринки, рятуючись від злиднів.

Ми – це ті, кого грабували, калічили та вбивали рекетири та бандити. Ми – це ті, хто брали кредити на кабальних умовах у вітчизняних банках. Ми ніколи не покладалися на владу і не просили допомоги. Ми просили не заважати.

В той час, коли в країні панує бідність, малі пенсії і зарплата, можновладці нав’язують країні думку, що в цьому нібито винні саме підприємці, що насправді не відповідає дійсності. Адже малий та середній бізнес – це один мільйон самозайнятих підприємців, чесних платників податків і роботодавців, і три мільйони пов”язаних робочих місць.  Ми – це останній прошарок незалежних людей в Україні і саме наша незалежність лякає владу.

Прийняття податкового кодексу – це рейдерське захоплення партією влади єдиного сектору економіки, який їм ще не належить.

Тому ми звертаємось до вас не лише як підприємці.  Ми такі ж громадяни як ви, до яких прийшла черга у «чорному» списку цієї злочинної влади. Їй дуже  вигідно ділити нас на україномовних та російськомовних, східних та західних, синіх та червоних, підприємців та пенсіонерів. Вони хочуть розділити нас, щоб кожного поставити на коліна та «приватизувати».

І тому вони спочатку  поставили на коліна свободу слова, а ми не стали на її захист – і тепер вони вільно маніпулюють нашою думкою. Потім вони взяли під свій контроль судову систему, щоб позбавити нас права на захист. І ми знову промовчали. Далі вони переписали «під своє замовлення» Конституцію України і наділили себе правом робити це коли завгодно і як завгодно.  І ми знову змирились з цим. А тепер їх злочинні руки піднялися не просто на малий і середній бізнес, а на той прошарок населення, який ще їм непідконтрольний. І сьогодні вони за крок до цього.

Якщо ми промовчимо знову, то вони отримають остаточну перемогу і знищать нашу свободу, знищать кількамільйонну  армію людей, які здатні захистити не тільки себе, але й все громадянське суспільство. А тоді вже ніхто і ніщо не завадить їм бездумно та похапцем вирішити долю всіх інших: підняти пенсійний вік, зробити 12-годинний робочий день, позбавити нас усіх права голосувати, говорити, думати. Зрозумійте, що Податковий кодекс – це лише ланка у ланцюгу їх спланованих дій по підвищенню цін, збільшенню вартості комунальних послуг, продуктів харчування та товарів, а з 1 січня – узаконеною можливістю відбирати у вас домівки. Вони готові здати не лише економічні інтереси України, але й знищити наше громадянське суспільство, знищити нас з вами.

Прийшов час сказати: «Ні свавіллю, беззаконню, бандитизму!

Так – європейським цінностям!»

Ми звертаємося до всіх людей України, яким не байдуже майбутнє своєї країни, своїх дітей!

Сьогодні не можна мовчати!

Треба діяти! Завтра буде пізно!

Єднаймося! Усі разом до Києва!

Доведемо своїми діями, що ми гідні кращої влади, кращого майбутнього!

Збираємося 25 листопада 2010 року,

Київ, Майдан Незалежності

Національна координаційна рада підприємців України

Опубліковано у Наші заяви та звернення, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

29 коментарів до Зустрінемося 25 листопада 2010 року, у Києві, на Майдані Незалежності

 1. Ігор коментує:

  Карайтесь, вбогі.
  За шмат ковбаси.
  Лиш раз отриманий,
  Тепер ковтайте слину.
  Карайтесь, бідні,
  Що один їси
  А ви тепер будете
  Гнуть на нього спину.

  Моліться.
  Поки храми ще цілі,
  Поки з церков
  Не викрали ікони.
  А замість них
  Та не внесли вождів
  В бурдових плямах
  Пролитої крові.

  Карайтеся
  І думайте тепер,
  Обличчя юд
  Запамятайте добре.
  Вони відкрили
  Вже своє лице
  І засичали звідусіль.
  Як кобри.

  Карайтесь. Та недовго,
  Не пора -
  Треба справляти
  Те, що натворили
  Поки суди
  Під утиском «бобла»
  Державу і народ
  Не засудили.

 2. аркаша коментує:

  я з одещини вчуся в коледжи не можу так жить

 3. игор коментує:

  ми игор аркаша сергий антон с лесного массива будем стоят до последнего на майдане ми победим ми живем как звери в зверинце над нами издеваються

 4. Петро коментує:

  Приветствую коллеги!
  Я киевлянин, занимаюсь малым бизнесом 20 лет, по образованию инженер-строитель. Прекрасно понимаю намерения авторов налогового кодекса – устранить конкурентов, уничтожить малый бизнес…
  Я с первого дня участвую и поддерживаю акции протеста. Мое мнение однозначно – вето на весь кодекс, но пора уже от слов перейти к делам. Только политические требования – отставка правительства, инициирование референдума об отставке Ве��ховной Рады и т.д.
  И в этих процессах нам необходима помощь нардепов. Они могут организовать наши массы не боясь оказаться за решеткой, помочь нам добиться конкретных результатов в нашей борьбе.
  В противном случае власть нас просто проигнорирует и возьмет на измор – мы не сможем стоять на майданах до бесконечности.
  Мы обязаны победить!

 5. dikkens коментує:

  Способна ли революция мирным путем повалить власть?
  Все чаще раздаются голоса скептиков, что зря, мол, вышли на улицу десятки тысяч малых и средних предпринимателей, ничего они не добьются, их экономические и политические требования не будут удовлетворены, власть не пойдет ни на какие уступки, а при продолжении протестов силой их подавит, народ просто обречен терпеть эту власть, потому что повалить ее не может, соломой силу не сломить. Другие скептики отрицают за протестными митингами и демонстрациями право называться началом новой революции. Третьи отрицают право называть революцией события 2004 года. И первые, и вторые, и третьи ошибаются. Автор не ставит сейчас задачу опровергнуть все эти нелепые утверждения, поскольку пришлось бы излагать очень много, а размер небольшой статьи не позволяет это сделать. Я собираюсь очень кратко остановиться на самом важном и актуальном на сегодня (на начальном этапе новой революции) вопросе: способна ли мирная революция повалить власть в принципе? Отвечаю, да, такое возможно.
  http://minfin.com.ua/blogs/dikkens/12211/

 6. Владимир коментує:

  Мелкие предприниматели, как самые свободолюбивые и самодостаточные люди, выступили первые. Нас хотят смешать с грязью, потому, что мы не хотим быть рабами и сами желаем строить свою жизнь. Мы платим налоги, не стоим в очереди за субсидиями и за пособиями по безработице. Крупный бизнес и чиновников это не устраивает.
  У нас , в Берегово Закарпатской области, 22 ноября тоже был митинг предпринимателей около “белого дома” на который собрался весь “базар” города.
  Но никто из чиновников даже не вышел. Милиция не пустила в здание. После передачи нашего заявления мы разошлись. Но все увидели, что нас много и что нас боятся те же самые депутаты, которых мы только что избрали.
  После митинга милиция задержала руководителя береговских предпринимателей Иштвана Д. на 3,5 часа.
  К сожалению в четверг, 25 ноября, митинг не состоялся. Наверное наш “слуги народа” после первого митинга поняли, что предприниматели представляют собой реальную угрозу их благополучного процветания и сгруппировались. Поэтому с их стороны было сделано все, чтобы не допустить повторения собрания предпринимателей.
  И все-таки, я надеюсь, мы организуемся для дальнейшей борьбы, за свои экономические свободы. Прецедент есть. Слава Украине!

 7. Инна коментує:

  Сегодня малый бизнес губят,
  Из окон майбахов глядя.
  И если с краю хата будет,
  То завтра очередь ТВОЯ!!!

  Все на поддержку МАЙДАНА!!!
  СЛАВА УКРАЇНЕ!

 8. роман коментує:

  Слава Украіні і Вам,УКРАІНЦІ!Владу Демонів треба знищити до кінця,щоб і духу не залишилось ані нам,ані нашим дітям та внукам!Доста жити рабами століттями,хочу бути ВІЛЬНИМ!Готовий за це покласти життя!ВСІ НА МАЙДАН!

 9. Владимир (Киев) коментує:

  Предприниматели, создавайте быстрее СВОЮ ПАРТИЮ! Партией должен управлять коллективный орган, который у Вас уже есть (НКРПУ). И не надо среди существующих политиков выбирать себе лидера. Убрал лидера, обезглавил партию. Ведь Ваш реальный противник – это олигархи, которые налоги не платили и не будут платить. Свои партии олигархи создали давно и «парят» народу мозги уже много лет. Олигархи и есть реальные авторы этого налогового кодекса и всех последующих «кодексов», превращающих украинский народ в «быдло». Вето на кодекс Вам не поможет. Создавайте свою партию «вольных предпринимателей» и идите на выборы, которые не надо ждать еще два года, как они этого хотят. Через два года они «обдерут нас всех как липку», «зачистят» всех активистов, а дальше…. захотят и абсолютную монархию введут. Собирайте подписи и на перевыборы и президента и парламента. Вас поддержат и наемные работники, и бюджетники, и пенсионеры всех регионов Украины. А не захочет власть идти на досрочные выборы, скинем ее всеукраинской забастовкой. Как говорится, «сильнее тот у кого правда, а не у кого больше денег». Правда у Вас, у предпринимателей и у тех, кто Вас поддерживает, а не у олигархов. Без своей партии Вам не победить. Спасайте и себя, и Украину.

 10. Александр коментує:

  Покажем власти, кто в доме хозяин

 11. Українка коментує:

  Я не підприємєць!
  Але я з ними щодня, і буду до переможного кінця! Я хочу жити в своїй країні, хочу, щоб тут жили мої діти! Всі, для кого, ще не наступило обіцяне “покращення” – вийди на майдан! Поки ще є шанс! Завтра не буде! Вони (регіони) – кругом! ВР, суди, адміністрації, сільські голови, міліція!!! Разом – ми сила! ВЛАДУ ГЕТЬ!!!

 12. Українка коментує:

  .
  З Україною в серці:
  ________________________________________________

  Треба відкласти всі свої справи

  Треба забути про політичні дрязги опозиції

  Треба вийти на Майдан і захистити своє майбутнє.

  Разом обовязково переможемо!!!

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Простому народу нечего делить, поэтому:

  Схід і Захід – разом.

  Неважно, какой ты национальности, какого вероисповедания,

  на каком языке разговариваешь. Ты – гражданин Украины !

  Виходь на Майдан разом зі своїми співвідчизниками

  і відстоюй своє право на гідне життя,

  Відстоюй свою СВОБОДУ !!!!

  ЗЕКА – ГЕТЬ ! ВзР – ГЕТЬ ! Азарова – ГЕТЬ !

  ЕДНАЙМОСЯ, БРАТТЯ !!!

 13. Кияни коментує:

  Завтра влаштовуємо на Майдані зустріч однокласників, далі, за декілька днів плануємо зібратись з одногрупниками. Візьміть ідею собі. Організовуйте зустрічі з тими, з ким давно не бачились або бачитесь кожний день – слушний момент поєднати приємне з корисним! Активні, небайдужі ЖИВІ ЛЮДИ – ГРОМАДЯНИ – кияни, якщо кожен з нас приходитиме на Майдан із неменш приємними людьми, тоді можливим стане і ВЕТУвання кодексу і 3 млн підписів для ІМПІЧМЕНТУ ВРУ. Нам не потрібно оплачувати білети і проживання в Києві та ще й неможливістю реалізувати своє конституційне право на вільне пересування -коли ДАІ розвертає автобуси з траси. Але нам з вами ВЖЕ забороняють суди реалізувати своє конституційне право на масові зібрання. Якщо зараз ДУМАЮЧІ люди роздумують чи змінить їх присутність хоч що небудь, то ЗАБОРОНА ЗІБРАНЬ означає, що більше НІКОЛИ нічого не можна буже змінити, нагадати СЛУГАМ НАРОДУ хто вони є насправді, висловити протест і закликати до відповідальності тих, хто думає, що ми з вами – для них, а не навпаки. Приходьте самі і приводьте ЖИВИХ людей і коли зробиш все, що можеш, розчарування не буде, бо зробив все що повинен. Розчарування залишем вдома для тих, хто жаліється на кухнях один одному вже 19 років, виправдовуючи свою бездіяльність :) Ти знаєш, що ти – Людина, ти знаєш про це чи Ні? Живі – зустрічаємось на Майдані, поки не доведемо, що заслуговуємо кращого !

 14. Жорик, Одесса коментує:

  Неужели для того, чтобы люди поняли, что учитель и предприниматель – это звенья одной цепи, необходимо каждого макнуть головой в дерьмо? Ни мы без них, ни они без нас. А партия власти делает все, чтобы люди возненавидели друг друга….
  Люди – будьте мудрыми! Поддержите друг друга, и может быть и предприниматели поддержат и учителей и врачей и всех граждан Украины. Господи помоги нам!!!

 15. Ольга коментує:

  Держитесь ребята! Мы киевляне завтра подъедем к вам! Мы не можем отступать, и не будем бояться этой власти, как они там не запугивают, что магазины заберут или проверки устроят – мы не рабы, и мы хотим остаться свободными! Господи помоги нам!

  • Mixa коментує:

   И что делать то будете? Мое мнение только штурм верховной рады поможет. А там с трибуны сказать. Парламент распускается народом украины, все на выборы. ЦВК пусть готовится к ним и проводит, правительство в отставку ИМЕНЕМ НАРОДА УКРАНЫ. 300 000 человек никакая сила не остановит.

 16. Роман коментує:

  Я из Донецка и полностью солидарен с митингующими. Как может средний бизнес платить налоги, если нам преподносят такие примеры (Предприятие Михаила Бродского 2 года не платит в Пенсионный фонд – долг 2.5 млн. грн. в ПФУ http://ubp.com.ua/news/2010/11/23/35825/ ). И это только небольшое предприятие. А что говорить о мега бизнесе депутатов регионалов и их коллег по коалиции (перебежчиках).

 17. Серж коментує:

  ВСЕ НА МАЙДАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Мы с женой обязательно будем!!!

 18. Сергей коментує:

  Стоять будем до последнего! Никаких уступок!
  Но беда наша, что нет своей партии, защищающей интересы малого бизнеса.
  Сейчас, как раз, лучший
  момент для объединения и выдвижения своих лидеров !
  Только имея свою партию сможем эффективно противостоять вызовам
  не только сегодня, но и в будущем.

  • Mixa коментує:

   Партий мелких полно. Только выбирай. Вот к примеру Яценюка можно за главного поставить. Только записку в рамку пусть на столь поставит с текстом. Будешь против народа яйца оторвем. И подпись Народ.

 19. Гор коментує:

  Берём с собой рогатки.

 20. Валик коментує:

  Є маленьке уточнення до тексту.” Спочатку Партія регіонів, як партія влади поставили на коліна свободу слова, а ми не стали на її захист… ”
  Те, що відбувається в країні є результатом політики ПР. Це факт. Про це потрібно пам”ятати.

 21. Україні! коментує:

  Друзі, я не з підприємців, але навіть я розумію, що відбувається в країні- послідовне нищення усього живого і незалежного, думаючого. Подивіться – на що перетворились медіа, самоцензура процвітає як в найгниліші кучмівські часи. Тепер дібрались і до середнього класу – ще й брешуть про те, що вони не платять податки. Хто не платить, так це олігархи, це ж очевидно. А самі посадовці – не лицеміри?? Країна перетворюється в королівство кривих дзеркал.. Давайте нарешті ПРОКИНЕМОСЬ від цього летаргійного і байдужого сну, в якому ми через продажну і безсоромну владу. Покажемо ій, ЩО ВЛАДА – ЦЕ НАРОД. ВСІ НА МАЙДАН!!! Згадаємо їм і табачників, і те, що здали флот, і про брехню передвиборчу і невиконані обіцянки і все інше! ЗА ВСЕ ТРЕБА ПЛАТИТИ!!! І ЯКИЙ СИМВОЛІЧНИЙ ЧАС – РІЧНИЦЯ МАЙДАНУ, РІЧНИЦЯ ГОЛОДОМОРУ… ПРОКИНЬСЯ!!! ЧАС НАСТАВ!!! ЧУЄШ, УКРАЇНО?????!!!!!

 22. Андрей коментує:

  Собираю вещи. Завтра буду с вами!!!

 23. Вячеслав коментує:

  Наш Мир создан по образу и подобию Человека, где планета Земля это живой, целостный и Божественный организм! Территории, на которых мы проживаем, соответствуют той или иной части Божественной целостности. Люди, проживающие в наших странах, разделяются на прогрессивные и деградационные силы. Прогрессивная часть Человечества выполняет функцию различных функциональных клеток нашего Целостного Божественного образа! А это значит, что кто-то из нас входит в Божественный (прогрессивный) образ и выполняет различные функции в этом образе, а кто-то относятся к объединенному деградационному образу и соответственно выполняют свойственные этому образу функции. А как известно способ жизнеобеспечения пчелы и трутня – отличается принципиально, так же и отличаются проживающие на Земле люди!!! В настоящее время на планете Земля ИДЁТ БОРЬБА между деградационными и Божественными силами, в которой деградационные силы, используя ширму – демократия, превращают Божественный организм и его клетки- прогрессивное Человечество, в свою питательную среду!

 24. Виктор коментує:

  Я не верю в народ Украины 19 лет показало что это стадо рабов

  • Жорик, Одесса коментує:

   Как бы это обидно не звучало, но это так.
   Но даже рабы, Виктор, иногда поднимаются с колен…. И когда рабы поднимаются, рабовладельцы, как правило, не успевают из штанов выскочить…. Господи, вразуми народ Украины! Дай им сил и МОЗГОВ!!!

  • Mixa коментує:

   Очень хочется чтобы убитых олигархов завтра небуло.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*