Понад 4 тисячі хмельниччан вийшли на вулиці проти влади

Так мешканці міста, де досі не закриті чотири кримінальні справи за участь в протестах проти Податкового кодексу, зустріли автопробіг проти владного свавілля.

Присутні на мітингу висловили рішучість об’єднати всі верстви населення для відстоювання своїх прав і готовність іти до кінця.

Зараз колона з 12 автомобілів вирушила на Вінницю.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

7 коментарів до Понад 4 тисячі хмельниччан вийшли на вулиці проти влади

 1. Гражданин коментує:

  Открытый вопрос лично к admin! Перед тем как присоединится 25.03.2011г. к протестующим в Киеве, ОЧЕНЬ ХОЧУ ЗНАТЬ, какое отношение к этому движению имеет старая смердящая региАНАЛЬНАЯ прокладка – В. Дорош, Е. Шаповаленко и прочие региАНАЛОЛИЗЫ, предавшие Майдан предпринимателей.

 2. Volodya коментує:

  З 1 квітня я і 2/3 моїх знайомих у Львові перейшли на загальну систему оподаткування. Закриватися дуже довго і дорого. Буде здавати звіти з прочерком. Може перечекаємо владу Януковича. Вони нас загнали в лайно.

  • Гражданин коментує:

   Ну ни как не ожидал, что в місті Лева есть такие же зашуганные “лавочники”, как и у нас в “логове Хама”. Вы очевидно никогда не работали на общей системе налогообложения, отчёты с прочерками сдавать по этой системе не получиться. А у нас многие, вместо того, чтобы точить вилы на этих выродков, просто молча закрываются и опять идут у наймиты. Именно таких я и называю “лавочники”. Просто “перечекати владу Януковича” не получиться! В 33-ем тоже хотели “перечекати”! И ещё неизвестно, то ли они нас, то ли мы сами себя “загнали в лайно”!

 3. Васёк коментує:

  Бажані хоч би які фотографії.
  Що планується в Одесі? Думаю зовсім скоро колона рушить з Одеси.

  • Сергей Сергеевич коментує:

   Кто знает о колонне из Одессы или хочет присоединиться? Звоните: 0677299022

 4. Serg коментує:

  Да, уже пора – присоединяюсь.

 5. Gorec коментує:

  Підтримую і думаю приєднатись до нової хвилі протестів. Думаю громадянське суспільство таки народжується у нас, якби це комусь і не хотілось.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*